Pyunkang Yul
Pyunkang Yul grundades i mars 2016 av Pyunkang Korean Medicine Hospital, en traditionell medicinklinik känd för att behandla atopiska hudsjukdomar. Pyunkang Yul håller fast vid en filosofi om holistisk kropps välbefinnande och tror att en frisk hud uppnås genom att behålla sin olja och fuktbalans.
Det koreanska skönhetsmärket undviker onödiga kemiska ämnen i sina produkter och använder endast naturliga ingredienser som är mest skonsamma mot huden.
Populära produkter
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulATO Cream Blue Label120 ml
ATO Cream Blue Label120 ml
Reapris 169,60 kr
Utan Combo Deal 212 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulATO Cream Blue Label120 ml
Reapris 169,60 kr
Utan Combo Deal 212 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulMoisture Ampoule100 ml
Moisture Ampoule100 ml
Reapris 235,20 kr
Utan Combo Deal 294 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulMoisture Ampoule100 ml
Reapris 235,20 kr
Utan Combo Deal 294 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulEssence Toner100 ml
Essence Toner100 ml
Reapris 141,60 kr
Utan Combo Deal 177 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulEssence Toner100 ml
Reapris 141,60 kr
Utan Combo Deal 177 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulNutrition Cream100 ml
Nutrition Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulNutrition Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Kampanj 25%
Pyunkang YulBalancing Gel60 ml
Balancing Gel60 ml
Reapris 179,25 kr
Tid. pris 239 krTidigare pris
239 kr
Kampanj 25%Pyunkang YulBalancing Gel60 ml
Reapris 179,25 kr
Tidigare pris
239 kr
Senaste recensioner
19 produkter
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulMoisture Ampoule100 ml
Moisture Ampoule100 ml
Reapris 235,20 kr
Utan Combo Deal 294 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulMoisture Ampoule100 ml
Reapris 235,20 kr
Utan Combo Deal 294 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulATO Cream Blue Label120 ml
ATO Cream Blue Label120 ml
Reapris 169,60 kr
Utan Combo Deal 212 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulATO Cream Blue Label120 ml
Reapris 169,60 kr
Utan Combo Deal 212 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulEssence Toner100 ml
Essence Toner100 ml
Reapris 141,60 kr
Utan Combo Deal 177 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulEssence Toner100 ml
Reapris 141,60 kr
Utan Combo Deal 177 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulMoisture Cream100 ml
Moisture Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulMoisture Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulNutrition Cream100 ml
Nutrition Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulNutrition Cream100 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier Cream50 ml
Calming Moisture Barrier Cream50 ml
Reapris 180 kr
Utan Combo Deal 225 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulCalming Moisture Barrier Cream50 ml
Reapris 180 kr
Utan Combo Deal 225 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulLow pH Pore Deep Cleansing Foam100 ml
Low pH Pore Deep Cleansing Foam100 ml
Reapris 133,60 kr
Utan Combo Deal 167 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulLow pH Pore Deep Cleansing Foam100 ml
Reapris 133,60 kr
Utan Combo Deal 167 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulCalming Moisture Serum30 ml
Calming Moisture Serum30 ml
Reapris 159,20 kr
Utan Combo Deal 199 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulCalming Moisture Serum30 ml
Reapris 159,20 kr
Utan Combo Deal 199 kr
Kampanj 25%
Pyunkang YulBalancing Gel60 ml
Balancing Gel60 ml
Reapris 179,25 kr
Tid. pris 239 krTidigare pris
239 kr
Kampanj 25%Pyunkang YulBalancing Gel60 ml
Reapris 179,25 kr
Tidigare pris
239 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulBlack Tea Time Reverse Eye Cream25 ml
Black Tea Time Reverse Eye Cream25 ml
Reapris 271,20 kr
Utan Combo Deal 339 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulBlack Tea Time Reverse Eye Cream25 ml
Reapris 271,20 kr
Utan Combo Deal 339 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulLow pH Scalp Shampoo500 ml
Low pH Scalp Shampoo500 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulLow pH Scalp Shampoo500 ml
Reapris 303,20 kr
Utan Combo Deal 379 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulEssence Toner30 ml
Essence Toner30 ml
Reapris 47,20 kr
Utan Combo Deal 59 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulEssence Toner30 ml
Reapris 47,20 kr
Utan Combo Deal 59 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulEssence Toner200 ml
Essence Toner200 ml
Reapris 210,40 kr
Utan Combo Deal 263 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulEssence Toner200 ml
Reapris 210,40 kr
Utan Combo Deal 263 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulCalming Line Gift Set
Calming Line Gift Set
Reapris 351,20 kr
Utan Combo Deal 439 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulCalming Line Gift Set
Reapris 351,20 kr
Utan Combo Deal 439 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulBlack Tea Boosting Serum45 ml
Black Tea Boosting Serum45 ml
Reapris 359,20 kr
Utan Combo Deal 449 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulBlack Tea Boosting Serum45 ml
Reapris 359,20 kr
Utan Combo Deal 449 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulBlack Tea Deep Infusion Toner130 ml
Black Tea Deep Infusion Toner130 ml
Reapris 423,20 kr
Utan Combo Deal 529 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulBlack Tea Deep Infusion Toner130 ml
Reapris 423,20 kr
Utan Combo Deal 529 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulCalming Low pH Foaming Cleanser150 ml
Calming Low pH Foaming Cleanser150 ml
Reapris 133,60 kr
Utan Combo Deal 167 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulCalming Low pH Foaming Cleanser150 ml
Reapris 133,60 kr
Utan Combo Deal 167 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulDeep Cleansing Oil290 ml
Deep Cleansing Oil290 ml
Reapris 279,20 kr
Utan Combo Deal 349 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulDeep Cleansing Oil290 ml
Reapris 279,20 kr
Utan Combo Deal 349 kr
Combo Deal 20%Se villkor på produktsidan
Pyunkang YulMist Toner200 ml
Mist Toner200 ml
Reapris 207,20 kr
Utan Combo Deal 259 kr
Combo Deal 20%Pyunkang YulMist Toner200 ml
Reapris 207,20 kr
Utan Combo Deal 259 kr
19 produkter