Ann
Lyko Creator
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 1 päivä
Maria Nila -tarjous ++
🩷 Olen kuullut niin paljon positiivista Maria Nilasta! Odotan innolla hiusteni hemmottelua🧖🏼♀️✨ 🩷 PREPPd-sarja on myös tullut suosikikseni, ja The Melt Away Cleansing Oil on ainoa tuote, jota en ole vielä kokeillut👏🏻 🩷 Ensimmäinen kerta, kun kokeilen Gleezea! Pidän estetiikasta😍7 tuotetta julkaisussa Maria Nila -tarjous ++47 näyttöä- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 3 tuntia sittenKaikki tuotteet ovat huippuja, ja rakastan Gleezea, todella hyviä juttuja! En ole kuitenkaan kokeillut öljyä, sen täytyy nousta listalle 💖1 tykkää
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 4 päivää sitten
Mutta...
...en ole saanut henkilökohtaista koodia🥺 Haluaisin todella tämän setin!❤️1 product in post Mutta...460 näyttöä- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 2 päivää sittenOn hyvin selvästi ilmoitettu, että seuraava tapaaminen on Estellen kanssa, ja "maistiaisena" voit tutustua tuotteisiin etukäteen… kärsivällisyyttä!🙏🏼2 tykkää
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 1 viikko
🩵🤍
Hei!😊 Milloin vaaleansininen ja valkoinen ovat taas varastossa?1 product in post 🩵🤍100 näyttöä- Käyttäjän rooli: Lykon asiakaspalvelu .Kommentti lisättiin 1 viikkoHei Ann! 😊 Kun katson tarkemmin, en tyypillisesti näe arvioitua päivämäärää siitä, milloin valkoinen tai vaaleansininen voisi olla taas varastossa, mutta pidän peukkuja, ettei kestä liian kauan 🤞 Jos et ole seurannut tuotteita, suosittelen, että teet niin. Saat sähköpostin heti, kun ne ovat taas tilattavissa. Kaikkea hyvää!1 tykkää
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 1 kuukausi
Hurraa!🤗📦💖
Olen odottanut tätä innolla!🥰 Lyko Lovables, PREPPd-tuotteet ja hiuslisätarvikkeet. Niin monta jännittävää asiaa kokeiltavaksi!😃👏🏻 Suurkiitos nopeasta toimituksesta ja siitä, että kaikki toimitettiin yhdessä paketissa👍🏻 Se ilahduttaa minua aina!☺️🩷 Hyvää viikonloppua kaikille!🌸🫶🏻9 tuotetta julkaisussa Hurraa!🤗📦💖 - Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 1 kuukausi
Calvin Kleinin hajuvesipullo
Odotan tätä pakettia innolla!🥰💖 Tuleeko Calvin Klein -hajuvesi samaan pulloon kuin kuvassa? Mielestäni on hauskaa, kun näytekokoiset hajuvedet ovat samanlaisissa pulloissa kuin täysikokoiset😊1 product in post Calvin Kleinin hajuvesipullo3805 näyttöä- Käyttäjän rooli: Lykon asiakaspalvelu .Kommentti lisättiin 1 kuukausiHeihei! 👋 Voi, miten hauskaa, että pidät tästä Lovables-laatikosta 😍 Kyllä, Calvin Kleinin hajuvesi tulee samassa pullossa kuin kuvassa 💛 Pidä hauskaa! ✨4 tykkää
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 1 kuukausiArvosana: 5 / 5Vahvistettu ostaja
Uudet suosikkihiussiteet💙☁️
Vankat, koristeelliset ja hellävaraiset hiuksille! Myös tosi kivoja rannekoruina. Tykkään, että yksi (sininen kultalangalla) on vähän pörröinen😊1 product in post Uudet suosikkihiussiteet💙☁️5966 näyttöä- Käyttäjän rooli: Ambassador.Kommentti lisättiin 1 kuukausiKauniita myös rannekoruina2 tykkää
- Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Viesti luotiin 2 kuukautta sitten
Istuvuus ja sisäpuoli
Hei!😊💖 Luuleeko te, että koko M antaa ylisuurta fiilistä, jos yleensä käyttää S-kokoa? Ja onko siinä harjattu sisäpuoli?1 product in post Istuvuus ja sisäpuoli404 näyttöä- Käyttäjän rooli: Lykon asiakaspalvelu .Kommentti lisättiin 2 kuukautta sittenHei Ann 👋 Käytän yleensä kokoa S ja ostin sen koon, mutta en koe sen istuvan tiukasti. Sanoisin, että saat hieman oversize-tunnelman, jos ostat koon M 🥰 Pidä huolta!1 tykkää